| Iepurash_7010 a întrebat:

[Funda] Ceau. Vazusem mai demult un film cu eminem. cred ca el e personajul principal.Nu l.am vazut tot doar vreo 20 minute din el si as vrea sa il vad tot.[din cate am vazut este vorba despre unu care se culca cu prietenasa si il bate pe eminem. si la sf.il provoaca sa canta si eminem. castiga pariul.]. Nu stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

8 Mile poti sa il vezi online aici http://www.crapattack.org/......in-romana/

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Se numeste 8 mile l-am vazut si e super misto :X:X:X:X funda?

| bogdang a răspuns:

8 Mile

| dayanalove12 a răspuns:

Pai filmul se numeste 8 mile.l-am vazut si eu acum cateva zile.e super misto:Xvizionare placuta

| cristinelllu a răspuns:

8 mile.se numest filmul!