| bibi_1859 a întrebat:

FUNDA! cine imi da un text haios pentru invitatiile la ziua mea nu vreau ceva in genul : draga "ionel" te invit la ziua mea...
vreau ceva de genul :daca esti intr-o forma de zile marii...
multumesc mult!

1 răspuns:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Gen : Buna X, vreau sa stiu daca ai bani vineri ( sau cand iti faci tu ziua ) e ziua mea de nastere, o fac la... da' fii atent ca ma costa destul, si nu primesc banii in rate. laughing sorry n-am prea multa inspiratie :-s