| anonim_4396 a întrebat:

Funda!:Cine stie si imi poate spune cum sa postez poze cu mine pe google si iregistrari pe youtube? FUNDA LA TOTI, MAI ALES LA CEI CARE RASPUND PRIMII!

Răspuns Câştigător
| teodem a răspuns:

Intri pe google.ro sau com si in coltul de sus din dreapta scrie conecteaza-te. apesi acolo dupa care pe pagina deschisa alegi creeaza un cont nou si te inregistrezi.pe youtube.com este optiune creeaza account(chiar pe aceeasi linie cu casuta unde scrii ce cauti) apesi acolo si completezi ancheta.

1 răspuns:
| Paulici99 a răspuns:

Nu mi-a fost de ajutor, dar dau funde la toate lumea!>D