| HappY_5445 a întrebat:

FUNDA! Cum sa slabesti multe kilograme in decurs de o luna? Am nevoie de ceva dieta, meniu zilnic, si exercitii fizice care ar putea sa ma ajute sa slabesc rapid! mersi anticipat=)

Răspuns Câştigător
| giulia_6149 a răspuns:

Of conplicat.Nu e bine sa slabeti mult si nu ai nici cum sa slabesti mai mult de 3 kg pe luna. Daca reusesti la mai mult de 5 km dupa ce nu vei mai face reteta te vei ingrasa brusc.Eu una sunt in aceeasi situatiebatting eyelashes Si am citit multe chesti despre slabit si din astea.Si eu nu amnank dulciuri,coca cola nimic suc, nimic parjeli, gratar salate, si orezu fiert cu un pic de legume si un pic de carne fiarta e super delicios, incearca.lsi din cand in cand daca ai chef sa faci sport.Eu una joc basket si alerg pana iomi ies plamanii! La mine merge! succes in continuare sper sa mearga :*

2 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Daca doresti sa slabesti recomandat ar fi sa mergi la un doctor sau daca,crezi ca ti-ar lua prea mult atunci incearca sa nu mai mananci care decat gratar de pui sa mananci multe fibre precum orez, grau(il poti pune intr-un iaurt si sa-l lasi sa se inmoaie) mamaliga deci pe scurt fara alimente de provenienta animala, iar fructele legumele iaurturile si sportul sa fie pe primul loc
[am un prieten care a slabit 40 kg intr-o vara si primavara cam 10 kg pe luna mancand doar gratar de pui
]

| cernescu16 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti incearca o cura cu miere si scortisoara : iei 1 lingurita de miere si una de scortisoara, le amesteci si pui un pahar de apa calda.iei dimineata pe stomacu gol si seara dupa ultima masa...nu mai manca paine,dulciuri,cartofi,orez, paste, produse de patiserie...si fa ceva sport gen alergari sau sari coarda in weekend dimineata la trezire ( pe stomacul gol)