| NewDivide a întrebat:

Funda.Cum schimb o parola de mail (id)? Dar nu cea clasica, cu forget pass. E pentru mine.

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Urmeaza instructiunile de aici!
http://fan-news.net/......yahoo.html

| TheAndra95 a răspuns:

Intri pe mail-ul tau, undeva sus in stanga este un mesaj "HI...(si numele tau de la id)", este o mica sageata(semn) in jos.clik, apoi selectezi accound info--> o sa iti apara o pagina de internet noua. unde trebuie sa iti scrii parola actuala-->sing in-->in rubrica Sign-In and Security ai Change your password, selectezi-->Enter your Current Password-->Choose a New Password :-->Confirm your New Password apoi SAVE. si gata, sper ca ti-a fost de foloshappy Fundabig grin