| KentuckyF a întrebat:

FUNDA******Cum sunt cei de la edigital.ro? As vrea sa cumpar pachetul Microsoft Xbox 360 Slim 250GB Forza 2/Crysis 2 la 1082ron.Este o diferenta dintre Xbox-ul slim glossy fata de cel ne-glossy? Multumesc

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Nu, diferenta este ca cel glossye mai lucios, dar asta nu prea conteaza. Nu e mai bun ala glossystai linistitwinking

| fearl3ss a răspuns:

Mi-am facut un blog sa spun cat de neseriosi sunt cei de pe acest site, mai ales cand vine vorba de garantie, categoric NU iti recomand sa iti comanzi ceva de aici. Poti sa vezi cazul meu pe: https://edigitalro.wordpress.com/
Am mai gasit pe net cel putin 30 de persoane care au fost inselate de acest site si intentionez sa le public aici. Iti recomend sa iti comanzi de pe alt site sau dintr-un magazin de incredere.