| Alexandra_2197 a întrebat:

~Funda`!~ decilove struck vreau statusuri cu "te iubesc" statusuri de iubire va roglove struck
cele mai frumoase si mai numeroase primesc funda love struck

________________________________________________________ _____

In love love struck

Răspuns Câştigător
| Madu2027 a răspuns:

Ia`măă de mâna să facem o plimbare, să fim doar tu cu mine pan' la rasărit de soare, fără prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratatesmug

Vreau sa fim sa fiu toata viata Sa-ti dau doar eu "buna dimineata" Parte din inima si suflteul meu Tu vei fi vïata mea mereu

Esti singurul lucru pe care l`am facut bine!

Vreau sa te sun atunci cand mi`e foarte dor de tine.Atunci cand sunt singura.

Doar cand sunt langa el pot zambilove struck. Te iubesccclove struck!

De ce ea? Pentru ca alaturi de ea nu vei fii doar mandru ci si fericit!

Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesclove struck

N`aş putea nici n`aş vrea să mai iubesc aşa love struck

Vreau sa stii ca te iubesc, te iubesc!

#. Pentru ca iubirea este arhitectul universului!; x

El e singuru` ce poate, Cand apare sa`mi trimita problemele departe; x