| ThePowerlifter a întrebat:

FUNDA! Dupa ce descarc metin2 RO si il instalez, ma scoate dupa el si imi zice detect hack.Eu nu am hack si nu stiu ce sa fac.Am win7 si un PC mai performant. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| sorina_1401 a răspuns:

Ai descarcat in timpul mentenantei, sau incearca sal il descarci mai odata eu joc de 2 ani mt si eu am patit de multe ori asa bft daca nici atunci nu merge intra pe irc si vb cu un ga sau gm de la joc te vor ajuta ei

1 răspuns:
| dwoo a răspuns:

Poate ai hack vechi si a devenit deja detectabil, incearca pe asta, l-am incercat si merge deocamdata
http://fisierulmeu.ro/65IKKN73L6NM/metin2-hack-exe.html