| HeathLedgerForever a întrebat:

[FUNDA]. Heii eu nu prea ma stiu laughing. deci spuneti'mi si mie despre personajul sasuke uchiha. e rau/bun ce face pe cine iubeste/uraste. etc detalii. mersii, funda kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te intereseaza Sasuke?laughing Mie personal nu imi place deloc personajul, nu iubeste pe nimeni... eventual se vede ca tine la Naruto la un moment cand se lupta, dar il lasa sa traiasca. Dupa faza aia nu mai are niciun sentiment fata de nimeni in afara de ura. Si da, este un personaj NEGATIV laughing.