| rastaman590100 a întrebat:

Funda pentru cea mai ingenioasa idee de a aduce alcool la balul bobocilor happy

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Puneti in bidoane de apa,suc. Daca nu va controleaza aia bagati in geaca, Puneti in pantaloni sustinand cu ajutorul papucilor, petru a nu cadea. Daca nu turnati direct in papuci si gata laughing kidding.

| alina58 a răspuns:

Gasiti un loc ascuns, unde sa tineti votka si sucul. Mergeti pe rand si va aprovizionati. La mine a functionat. Am trecut pe langa politie cu bautura in mana, am stat de vorba cu directoarea, fara sa isi dea seama.

| Smalzeero a răspuns:

Ruxac. Daca te intreaba cineva pentru ce il ai spui ca dupa dormi la cineva si ai nevoie. Nu cred ca va controleaza cineva.

| trollface a răspuns:

In stomac.