| anonim_4396 a întrebat:

Funda pentru cel mai folosiitor raspuns! happy Acneea - vesnica problema straight face. Ati folosit vreun produs naturist care sa va ajute? eu am incercat cu aburi de ceai, cu lamaie, cu aspirina... de medicamente si creme nu mai zic... sad precizez ca am tenul gras! va rog mult help mee :*

Răspuns Câştigător
| Papadopolina a răspuns:

Eu ti recomand o crema cu propolis este foarte buna eu una am scapat de ele din a doua sap de utilizare:http://www.shopmania.ro/......g-2605552.

1 răspuns: