| anuka122 a întrebat:

Funda pentru cine raspunde cel mai bine! Imi place de un baiat, si cred ca si el ma place:cum sa fac sa ma observe?

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

1. Nu fi timida cu el. 2 Arata ca esti interesata de el fara sa pari disperata. 3 Socializeaza. 4 Vezi daca si el da semne cum, ca i-ar placea de tine

3 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Daca ai spus ca, crezi ca te place, inseamna ca te-a obseravt. happy
Incearca sa ajungi la el printr-un prieten de al vostru comun, adica, cand un cleg de al tau este cu el, du-te si tu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste si uh un subiect comun si vb cu el trebuie sa dai si uh mai multe detalii ca asa cine vrea sa te ajute nu stie destule...

| Yuppy_7048 a răspuns:

Da-i un buzzlaughing