| LALALALALALAAAAAA a întrebat:

[FUNDA PENTRU PAREREA CEA MAI SINCERA PARERE] Ma scuzati ca "intreb" din nou, dar as dori si eu mai multe pareri. Dupa cum spun sursele neoficiale eu am creat primul video blog din romania, asta inseamna ca sunt si cea mai tanara vloggerita din romania (am 14 ani). daca doriti accesati linkul urmator ca sa puteti avea o parere. http://youtube.com/annablefy
VA MULTUMESC:)

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Estiu in imagini? estidragutza happy Daca u ai facut asa cum ai spus, jos palaria happy

| Laura a răspuns:

Am văzut un clip de al tău mai demult. Drăguthee hee. Dar nu ești prima.

| Laura a răspuns:

Ba nu; p. Mai sunt și Alice, youtube.com/hutzulik, youtube.com/robymancool și multi altii.hee hee

| anonima122 a răspuns:

Super

| LALALALALALAAAAAA explică:

Ba da, din Romania dahappy

| LALALALALALAAAAAA explică:

Nu stiu daca ai inteles, dar eu vorbesc in englezawinking

| LALALALALALAAAAAA explică:

Si in plus, acelea sunt doar niste filmulete, nu sunt vloggeriwinking