| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Funda primului/primei care imi spune cum sa vad mesajele primite pe youtube.

Răspuns Câştigător
| lMikyI a răspuns:

Pai încearcă asta ( nu sunt sigura ca așa este dar presupun... ) : lângă imaginea ta este o sagetica, apesi pe ea, acolo trebuie sa fie o casuta " inbox ", acolo ar trebui sa iti apară mesajele ( cred ).
Sper ca așa este si sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Se citesc sub piesa/filmuletul care face tema postarii

| Tiby49 a răspuns:

Sus in dreapta langa poze de profil ai o sageata in jos apesi pe ea si al 4-lea rand o sa scrie mesaje primite click acolo si vezi :* funda

| MindFr3ak a răspuns:

Te duci la contul tau si intri in inbox.