| Aidutz a întrebat:

FUNDA! Puteti sa-mi spuneti si mie cateva statusuri, scurte si putin mai lungi daca nu gasiti scurte, haioase si de dragoste? Puteti sa mi le spuneti in cmentariu sau sa-mi dati site:*Va promit, FUNDITZZZA:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Deea4u_2595 a răspuns:

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras
Asha micuta cum e ea.pastreazo langa tine.si poarta-te frumosh cu ea.
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "
Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "
Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "
Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!
Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…
Aş vrea să pot… să-ţi spun ce simt… dar n-am curaj… că mă respingi…
Te iubesc si te ador fara tine simt ca mor
fundabatting eyelashes. plsslove struck

2 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

# Ai face bine s`o uiti, nu fi bou!

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi!

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

. Deschide ` ochii`batting eyelashes ´º. Fa o mica analiza ´º >; d

| romania2011 a răspuns:

Simplu! scrie si uh bancuri haioase si gata.laughingce e asa de greu?:d