| mimikafrumusika a întrebat:

FUNDA raspunsurilor folositoare.De ce cand vizionez filme pe youtube imi arata semnul ca se incarca aproape un minut, iar apoi 2 sec. din film si tot asa? De ce se incarca asa greu? Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| shadowofdest a răspuns:

De multe ori este problema vitezei tale de internet, incearca sa folosesti un accelerator daca nu. downloadeaza-l in calculator cu programe si il poti vizualiza bine

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste SpeedBit Video Accelerator - 2011 - FULL
Download link: http://www.megaupload.com/? d=4PVT37TI
Bafta!

| Andarock a răspuns:

---> Nu ai ce face. happy

---> Este din cauza cablului tau de internet SAU acel videoclip care vrei sa-l vezi nu este disponibil momentan si de aceea se incarca greu (aproape deloc) happy

---> Numai bine! puppy dog eyes