| AlecssUhm a întrebat:

Funda! Spuneti-mi niste metine PvP(player vs player) adica sa te dea de la lv 70 in sus cu iteme la magazin! IMPORTANT: Nu puneti metine gen: Hammer,Steel, PVP-METIN2 by Kent! Astept minim 10-15 raspunsuri si voi alege cui voi da fundahappy. K-Bye!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Metin4Fun eu pe asta jucam happy

| CuloriHD a răspuns:

Sall. EpicalMeti2, EnergyMetin2 astea le joc eu si sunt superi tari.
La EpicalMetin2 ai iteme la 1kk in shopuri, otele, scuturi, cercei, bratari etc. Banii ii faci foarte repede.
funda?

| NaruToNR1 a răspuns:

Metin2 Eternity2 Metin2 HFM, Metin2 WP si Metin2 B-Zone

| HeredeaBogdan a răspuns:

Metin2M5. Faci lvl foarte repede. Iteme cade in mapa de metine(nivel 82) si nu e greu sa le faci+9. Daca te intereseaza am de vanzare un cont de warrior nivel 90, iteme foarte bune.

| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)