| RestricT a întrebat:

Funda! Stie cineva de unde pot cumpara petarde pe " sub mana ", din Bucuresti? Si nu vreau sa aud raspunsuri de genu " sunt ilegale " asta stiu si eu s-au, " unde ne intalnim, iti dau eu ", eu vreau sa le cumpar de la o taraba, de la cineva care le vinde pe sub mana stie cineva pe unde pot gasi?
Se apropie sarbatorile, si parca daca nu dai cu o petarda nu e iarna.

Răspuns Câştigător
| Cata96 a răspuns:

Le gasesti in orice piata mai mica din bucuresti
dar nu le vind astia de pe acum ca ii gaseste politia si noah...
le gasesti in perioada -->cam inainte de craciun cu cateva zile-pana la revelion

6 răspunsuri:
| Sirenia a răspuns:

Pe la universitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma doar de ce vin sarbatorile... jocuri de artificii. petarde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valy_buldog94 sub pretul pietii happy +calitate add repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu frumoaso

| shinedani a răspuns:

In piata mare gasessti sigur...astept fundita