| Alecssa a întrebat:

Funda! Un nou an, aceeasi intrebare: cand incepem scoala, pe 1/15 sept?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Pe 12 septembrielaughing

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Scoala incepe pe 12 septembrie 2011 [12.09.2011].
O zi buna!

| ImHereForYou a răspuns:

Pe 12 septwinking

| Nam a răspuns:

Buna! happy Scoala incepe pe 12 Septembrie. nu ii asculta pe altii care zic ca incepe mai devreme happy! Succes big grin, funda?tongue

| OFetitsaRoz a răspuns:

Pai se spunea ca vom incepe pe 1 sept dar s.a schimbat si doar profesorii incep atunci... tinand cont ca joi este 15 noi vom incepe de luni adica pe 12 septembrie...stiu ca am o vecina profesoara Fundita?batting eyelashes

| simonica57 a răspuns:

Pe 12

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pe 12

| TheFeeye a răspuns:

Luni, 12 septembrie 2011,
chiar asa de greu e sa cauti? straight face

| gyovany95 a răspuns:

Pe 12:X

| cherrybomb a răspuns:

12 sept

| Pisoiul a răspuns:

Pai pe 9-12 septembrie daca ne mai tot taie pana in 2030 nu o sa mai avem vacanta de vara ca ne tot iau cate trei zile.Doar glumeam.In orice caz sunati diriginta /invatatoarea ea iti va spune

| sunshine_4741 a răspuns:

Incepem pe 12 septembrie

| Anon1mxD a răspuns:

12 septembrie! happy Funda?

| Sweete a răspuns:

Pe 13 sept

| ioanalarisalari a răspuns:

Pe 12 sept, luni, funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 12 septembrie...stiu sigurwinking funda?; o3:*

| Cybertrust a răspuns:

Din cate stiu eu, anul asta scoala se incepe pe 12 (Luni) Septembrie.

| ๔єєยtzzคקยเยtzz a răspuns:

Pe 12 Septembrie!

| vioooleeetaaa a răspuns:

Pe 12 sept.

| Dixxie_9760 a răspuns:

Pe 1 sept!