| Carla_2571 a întrebat:

FUnDA! Va place acest bloG? http://muzicainviatanoastra.blogspot.com/. Voi mai pune postari inca sunt la inceput. Ce ar mai trebui sa adaug? Despre ce vedete ati vrea sa cititi? Spuneti-mi si voi pune stiri despre ele.

2 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Eu as vrea sa citesc despre Ke$ha, Bruno Mars, Lady Gaga, Rihanna... Si as mai vrea sa stiu si informatii despre Alex Velea. P.S.: Super blogul!

| Carmenutzza a răspuns:

Da imi place blogul pai as vrea sa citesc despre miley cirus, justin bieber... dar din Romania despre vedetele din filmul iubire si onoare as vrea sa citesc