| Vikky2209 a întrebat:

FUNDA! va rog ajutati-ma! imi place mult un baiat, el e cu 2 ani mai mare. era totul bine pina cind am vazut ca o fata ia scris un coment la foto si m-am enervat si l-am trimas, i-am spus ca nu mai vreaqu sal mai vad. acum nu swhtiu ce sa-i spun sa fie iar ca altadata sau macar sa vorbeasca cu mine.

Răspuns Câştigător
| Roxana_8408 a răspuns:

Acum depinde si de comm...dar daca era ceva banal mai bine te-ai intalni cu eu si i-ai cere scuze...dar daca era un comm ceva mai serios ar fi mai bine sa-l uiti si ca cautzi un alt baiat.si eu am patit asa de la un comm banal i-am zis ca-mi pare rau si ca a fost din impuls si m-a iertat incerca poate merge.big grin succes