| hamster a întrebat:

Funda +vot:am de facut la info un referat matrice(da nu ne-a spus ce sa facem despre ele(ne-a predat lectia si ne-a zis tema referatului). ce sa scriu? cum sa fie structurat referatul? ex de probleme simple, ceva banal cu matrici(cls. a-7a)si scurte rez. va rog! as face singura probleme dar nu ne-a dat ex in clasa si pe int gasesc abureli... aa... in turbo pascal

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Noi nu am facut matrici da am habar de ele(un vector cu 2 dimensiuni sau asa ceva...), nu cred ca se fac matrici intra 7-a