| AmandytaErhan a întrebat:

Funda! vreau niste statusuri noi, cool, amuzante (numai nu de dragoste)

1 răspuns:
| ellalove a răspuns:

Mi.e dor frate sa fiu asa cum eram cu toti odata
Sa nu fac nici un efort, sa am o viata colorata

Nu Sunt Perfecta~~~__Nici Nu Vreau__Nici Nu Pot! __Nu Vreau Sa Fac Frumos cand Stiu K N`are Rost! Sunt IncaPaTaNatA_Si`mi place Asa cum Sunt Si Daca Nu`ti convine eu N`am Sa Ma plang!"

[ Cand e vorba de belele.Noi stim sa fim fete ReLe.nu ne doOAre nu ne pasa`ne vdm de viata noOaStRa`!][__

Nu sunt un model. nici nu am de gand s` fiu peace sign. c` am fost sunt si acum. si voi fi si mai tarziu

Arata-mi drumu` si incepe jocu da-mi totu`, Da` nu forta norocu`, ca se stinge focu`

Orice Barbat care se respecta are in Dreapta lui o BRUNETA! :X

tot ce mi-am dOrit... @m Oßtzinµt... daca nµ a fost 3ste pentrµ ca n`@m vrµt

Pentru ca fac ce vreau raised eyebrows, pentru ca stiu ce vreau laughing. incepi sa te uzezi blushing schimba placa, ma plictisesti

Nu ma intereseaza ce`ai avut in cap! Acum la sfarsit vreau sa-ti mai spun ceva : "Sper sa-ti faca si tie la fel iubita ta.

ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut`.Frumos Lucrat... fund Finut[big grin]. Usor Bombat~[:X]~

ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti...sunt una din fetele de care ti-a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata. sunt din ANGELI SI GHEATA"

Nu`I vOrBa K eL e Mai fRuMo$ ca Tn Dar nu m`Am PuTuT aBtZiNe! asta E daca Nu`TzI cOnViNe [][]

Imi spui: "GandestiBine" ...Ai fi socat daca`i stii ce gandesc despre tine...[.

fAcI cU eA cEe nu aI fAcUt Cu mine[] fA"O Cu Ea Ca e cUrVa In DeVeNiRe []

"Pentru cine m-a acuzat c-as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n-ai stiut de unde am inceput"

Invata sa te bucuri incet, far' ajutor,
Cand ai probleme mari,
Mai da-le-n mortzii lor!

Spirit latin! Iubesti dar n`ai noroc! O iei de mica o cresti pana se face frumoasa foc!

Inca o zii in care mi-am pierdut ideea moralul la pamant si marijuana e cheia

sper sa-ti placa eu una cred ca sunt f cool si noitonguehappy