| Marry_6905 a întrebat:

Fundaa!

Cat` a fost scoru Dinamo-Steaua?!

Si cine au dat golurile?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2-1 (Steaua-Dinamo) de goluri nu stiu cine le-a dat pentru ca mi-a zis cineva pe messenger.

| FunDa a răspuns:

Dinamo-steaua 1:2

Dica -steaua
torje -dinamo
Barboianu -autogol laughing

| TurBina a răspuns:

2-1 pentru Steaua. Dica a dat gol din lovitura libera in minutul 24.Torje a dat gol pentru Dinamo tot din lovitura libera in minutul 33 si Barboianu si-a dat autogol in minutul 50

| guritadulce7865 a răspuns:

1-2 pentru Steaua. golurile au fost date de Dica(steaua 24), Torje(Dinamo 33) iar ultimul a fost un autogol marcat din partea jucatorului Barboianu(Dinamo 50)

| kovacskriszti a răspuns:

2-1 pentru steaua si dica si autogol barboianu pentru steaua si torje la dinamo

| lady_5441 a răspuns:

2-1 pentru steaua
dica a dat primul gol apoi torje si barboianu care a dat autogol
Funda love struck