| iloveyoumybby a întrebat:

Fundaaa! Ajutati-ma va rog! Trebuie sa trimit un e-mail urgent in care sa adaug 2 poze. Am facut ce trebuia si cand am dat "send" nu mi-a scris "e-mail send"..nu a scris nimic. Apoi cand am cautat e-mail-ul imi scria : "This message contains blocked images."

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Vezi ca tot acolo unde ti-a scris mesajul "This message contains blocked images." mai e un link pe care scrie sa vezi emailul cu imaginile neblocate. Sa te uiti cu atentie.