| Pikaciuuu a întrebat:

FUNDAAA!happy Am nevoie sa imi spuneti cine va merge mai departe in Euro 2012.Primele 2 echipe din fiecare grupa.
Grupa A: Republica Ceha,Rusia,Polonia,Grecia
Grupa Bbig grinanemarca,Germania,Portugalia,Olanda
Grupa C:Croatia,Italia,Irlanda,Spania
Grupa D:Anglia,Franta,Suedia, Ucraina
Nu vreau la NIMERIALA!

Răspuns Câştigător
| P1x3lMD a răspuns:

Teoretic nu poate nimeni sa stie cu ce se va termina urmatoarele meciuri in grupe, asa ca ceea ce ceri tu este foarte greu, dar daca ai destula experienta in fotbal, poti ghici viitoarele adversare in sferturi.
O sa incerc:
Grupa A:Rusia si Grecia
Grupa B:Germania si Olanda
Grupa C:Spania si Croatia
Grupa D:Franta si Anglia
Din ce am scris mai sus-Prima echipa va fi pe locul 1 in grupa iar a 2 respectiv pe 2. O zi buna si bafta cu pronosticurile!

2 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

1)Rusii vor domina grupa A
2)Germania va domina grupa B, iar Olanda se va califica chinuit.
3)Spania va cistiga urmatoarele 2 meciuri in grupe iar Croatia va face egalcu Italia.
4)Anglia si Franta vor bate tot in grupa, dar Franta va iesi pe ptrimul loc cu 9 pts

| GeaniBirloi a răspuns:

Grupa A:Grecia si Rusia
Grupa B:Germania si Olanda
Grupa C:Croatia si Spania
Grupa D:Anglia si Franta
parerea mea...