| Mda_6866 a întrebat:

Fundaaa Hey` love struck! O mica problema: Deci n baiat a aflat ca-mi place de el ceea ce nu vroam sa se intample I don't want to see si mi-a dat ignore pe mess! Ce sa fac? Cred ca ma place pentru ca se uita dupa mine pe holul scolii. poate n`are curaj sa zica ce simte :* [accept rasp si de la baietssii]!

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Hai sa fim seriosi daca ti-a dat ignore...

e papa...

| Emma_8665 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic vb cu el ...Si poate iti va spune si el ce simte pentru tne...Parerea mea.tongue

| bloodly a răspuns:

Daca ti-a dat ignore pe mess nu-i de bine, poate ii place de tine, nu stiu prea multe detalii dar daca ii place de tine nu stiu de ce ti-a dat ignore.