| Skrillex13 a întrebat:

Fundaaaaaa! Am windows 7, sunt player de Counter-Strike 1.6 classic, si am o problema, nu mai face conexiunea la internet.L-am dezinstalat si l-am instalat din nou si tot aceeasi problema.Cand vreau sa intru in el imi da o chestie ca atunci cand instalezi ceva, si daca dau next imi intra in counter, dar nu se realizeaza conexiunea.Scuzati categoria, dar asta e cea mai vizitata

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Încearcă să-l dezinstalezi cu Revo Uninstaller, îl cauți apoi, dai Uninstall și alegi ADVANCED http://www.filecluster.com/......taller.jpg (aici e Moderate).
Apoi îl instalezi din nou și vezi ce-ți dă.