| George_5481 a întrebat:

FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! big grin Salut am o intrebare. Deci stiti cumva daca in magazinele orange se mai gaseste telefonul Samsung S5230 va intreb deoarece a aparut in 2009 mi se pare si ma intreb oare mai au telefoane de atunci sau mai aduc?happy [stiu ca probabil ziceti de ce nu mergi sa vezi, am sa merg dar vreau sa vad doar ce ziceti si voi] happy FUNDA; x

Răspuns Câştigător
| Friendry a răspuns:

Din moment ce telefonul este din 2009 sunt sanse mari sa se gaseasca. De obicei telefoanele se tin 3 ani.

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Probabil se mai gasesc, dar poti sa faci comada la magazinul Orange. Mie la Orange mi s-a zis ca mi-l pot aduce, la comada.

| IoanaSalvatore a răspuns:

Da se gasesc happy

fundita?batting eyelashes