| andreipirca a întrebat:

Fundita!winking~Am o imprimanta Canon IP 1800, am reumplut cartusele iar cand vreau sa printez imi zice sa bag cartusul color., vi sa mai intamplat?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

Vezi ca dupa ce ii unpli trebuie reseta. nu stiu sigur cum arata cartusiu tau dar trebuie sa aiba o gaura bica nu aia prin care bagi tus. trebuie sa bagi un ac acolo si sa resetez cartusi. sper sa te ajute

1 răspuns:
| EuCuTine a răspuns:

Am un IP 1500. Da este de la ele pentru ca sunt naspa chiar daca Canon este o firma buna dupa 3 ani de utilizare scoate foia mai stramba sau cu pete de tus. Funda