| JeAdina a întrebat:

Fundita --- > Cum poti vedea pe facebook cate vizualizari ai la profil?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Este imposibil ca sa vezi cate vizualizari ai la profil sau cine ti l-a vizualizat, este impotriva politicii Facebook. Cat despre programelul postat de kestor, nu este decat un virus, cel mai probabil un keylogger. Daca ai descarcat si executat programul, atunci ia-ti repede Avast Antivirus si scaneaza-ti PC-ul ca sa scapi de el.

1 răspuns: