| anonim_4396 a întrebat:

Fundita+ vot.:-x
plsss help.[-o merge sa ascult melodiile din pc dar de pe youtube sau trilulilu nu. dc?crying. stie cineva?broken heart si nu e pe mute.straight face

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player eu asa am facut ca nici la mine nu mai mergea sa ascult pe youtube nimic.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Te-ai uitat la sonoritatea de pe youtube? Uita-te sa vezi ce volum are.Presupun ca sti de unde, nu?

| xXxRaduxXx a răspuns:

Vezi daca ai toate "add-ons" sau incearca sa intri de pe alt browser pe youtube si vezi daca nu e cumva pus pe mut la youtube jos langa butonul de play laughing

| Danιel a răspuns:

Ce browser folosesti ?

| Adina_9735 a răspuns:

Nici mie nu imi mergea pentru ca nu aveam instalat Adobe Flash Palyer, dupa ce l-am instalat merge.

Pa, pa!