| IrinaAniri a întrebat:

Gata deci nu mai imi suport viata asta de ***, nu mai rezist, sufar in continuu, din cauza fostului meu prieten din cauza altor prieteni, din cauza mea, pur si simplu nu mai pot! nu stiu ce sa mai fac, vreau ceva sfaturi sad

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Heii love struck. Incearca sa te linistesti, sa tragi aer in piept si sa privesti partea frumoasa a vietii. Gandeste.te ca toate s.au intamplat cu un rost.De fostul... poate te.ai despartit pentru ca simteai ca nu mai ai nevoie de el, simteai nevoie sa schimbi ceva smug. Stai chiill. Totul se rezolva. Cu greu, dar se rezolva :*