| zgz a întrebat:

Hai xD.
Cum as putea convinge parintii sa-mi cumpere de craciun o camera video cam de...500 lei? ^-^

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl21 a răspuns:

Depinde daca le permite bugetul happy. Le poti spune ca iti doresti foarte mult una.Dar daca nu le permite bugetul nu vor avea cu ce sa iti ia si iti vor explica chestia asta big grin

3 răspunsuri:
| blackshadow1234 a răspuns:

Eu iti zic sa iei note bune si o sa iti cumpere..adica asa am facut si eu cu un telefon, m-am rugat de tata vreo 7, 8 luni ca sa mi-l ia si i-am promis ca iau note bune la scoala. Deci, mult noroc.winking

| C8ila a răspuns:

Sa inveti si sa îi asculti si depinde de buget! Fa in asa fel incat sa meriti, "baga-te sub pielea lor", fa mai mereu ceea ce iti cer! happy Multa bafta!

| AndreeaTatoo a răspuns:

Pai, ar trebui sa te comporti frumos si sa ii ajuti cu ceva prin casa, ii rogi frumos, cam asa as face eu happy