| rox a întrebat:

Heeeeeeeeelp! Am folosit colorant albastru pentru par si m-am facut si pe degeteeee.cu ce se ia de pe maini cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| iuliana21 a răspuns:

Acetona...

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Benzina si nisip fin, apoi apa multa cu sapun.

| larisa_8487 a răspuns:

Spala bine cu apa sapun si date si cu demachiant!

| Lary a răspuns:

Daca nu merge cu acetona sau cu apa si sapun incearca cu diluant

| Lary a răspuns:

Daca nu merge cu acetona sau cu apa si sapun incearca cu diluant

| canarita a răspuns:

Depinde cu ce te-ai facut, stiu ca zeama de lamaie scoate petele, dar pentru siguranta intreaba la farmacie!

| DAVID_8154 a răspuns:

Cu sare de lamaie iese super repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu ce daca ai folosit violet sa te faci mova atunci spala-te cu citeva picaturi de clor pui in palma si te cureti repede apoi sapun si ok ///la plimbare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu solutie de permanent se ia cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e clorul