| DelphhiN a întrebat:

Heeeeeeelp! am un telefon samsung e2222 replica. l-am cumaparat nou si acum as dori sa-l schimb cu un nokia n97. dar nu e original ce sa fac?

1 răspuns:
| paulpaul25 a răspuns:

Pai ce sa faci? Caut de exemplu pe okazii.ro sau tocmai. ro sa alte site-uri care se ocupa de comert! Il scoti la vanzare, precizand ca e replica, pui poze reale cu telefonul tau, deci nu le descarci de pe net si daca vrei il scoti la vanzare sau precizezi acolo ca faci si schimburi! Cu putin noroc vei reusii sa il dai! Poti de asemenea sa cauti tot pe aceste site-uri, posesori de n97 si sa le propui schimbul cu telefonul tau, pentru o rata si mai mare de succes, poti sa mai oferi si o diferenta de 50-100 lei.Neaparat sa precizezi ca telefonul tau este replica, daca nu vrei sa ai probleme! O zi buna!