| RoooneyThePuf a întrebat:

Heeeeelp! Mi s-a inchis parul exagerat de mult. De la saten deschis cu nuante cand blonde cand roscate, in curand o sa fiu bruneta! Ce se intamplaaaaa? Acum parul meu are reflexii negre!

2 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Stiai ca parul se schimba vara la unele persoane cum ar fi iarna is brunet vara primavara si toamna is blond totul vine de la vreme cum se mai schimba si nuantele culori ochilor se va face la loc iarna e ceva normal

| narcisa a răspuns:

Parul se deschide la culoare vara si primavara de la soare iar toamna si iarna se inchide.si eu patesc la fel