| Dumbledore a întrebat:

Heeei. ati putea sa ma ajutati si pe mine? as vrea sa merg si eu la revelion. oraginzat la ceva colegi acasa. dar problema este ca parintii. nu prea vor sa imi dea voie. desi anul trecut m-au lasat. dati-mi idei ce as putea face pentru a ma lasa.:-s?

si dau si funditawhistling

2 răspunsuri:
| JoKeR4Car a răspuns:

Pei ai putea lsa le zici:
Anul trecut cand eram mai mic/a m-ati lasat si acum nu ma mai lasati!
Aveati mai multa incredere in mine cand eram mai mica decat acum cand am crescut!winking

Cam atat... sa speram ca o sa mearga! Bafta!

| Sabina_1904 a răspuns:

Pfff.Iti raspund cu o intrebarebig grin : Anul asta ai facut ceva boacane? Poate ca ai facut nazdravanii mai "mari" ca anul trecut, si nu mai au incredere in tine.Asa am patit si eu anul trecut cu parintii si anul asta sa zicem ca am fost " cu minte mai MULTA". Nu stiu ce sfat sa-ti zic. Spune-le ce prieteni vin; daca vin prietenii tai buni care sunt vazuti bine in ochii parintilor spune-le de ei, promite-le ca n-o sa cosmuni alcool ca sa te imbeti, sau deloc! Ce sa-ti mai zic, spune-le sa aiba incredere in tine.Cam atat.Cu drag Sabina.
p. s Un An Nou Fericit!happy