| bubulina06 a întrebat:

Heeeiii:*
Vreau si eu statusuri gen:Sunt doar o copilaalove struckImi iubesc viataaaa

1 răspuns:
| Bringthatbass a răspuns:

●Vreau sa ma simt libera.Sa stiu ca am trait inainte sa mor.
Viitorul apartine celor ce cred in frumusetea viselor lor.

Am nevoie de aceasta viata salbatica, de aceasta libertate.
●Ceea ce merită să fie făcut, merită să fie făcut bine.
Nu ma voi schimba doar ca tu sa ma placi. happy
Fericirea nu este un ideal, este o opera a imaginatiei.
●Viața poate fi înțeleasă numai privind înapoi, dar trebuie trăită privind înainte.
Visele noastre sunt cele ce ne dau aripi sa zburam spre cer.
Un zambet dureaza o secunda, aminirea acestuia o eternitate.
●Nu sunt singura.Sunt intr-o relatie cu viitorul meu iubit. :3

Sper sa-ti placa. Daca mai vrei, iti mai dau.