| portocalăăă a întrebat:

Heeellpp:O3
Am nevoie de descrieri pentru poze.{hi5}
Fundita la cele mai multetongue

Răspuns Câştigător
| GaleaMarius a răspuns:

Www.goagal.ro => hi5 comenturi => cate vrei = > dai fundita ca ma supar :))

1 răspuns:
| username_8290 a răspuns:

Ridica'ma si spune'mi ca va fi bine. Ridica'ma si spune'mi ma ai p mine.
Hay sa fugim, sa evadam, sa ne ascundem cu totii de adevar.
Sopteste`mi la urece ca va fi bine, sopteste`mi la urece,, ma ai pe mine "
Imi dai sperante ca va fi bine, imi dai sperante ca te voi avea pe tine.
Fara sa vreau te iubesc, deschide ochii si uita`te bine, in curand o sa realizezi ca si tu pe mine.
E un razboi intre noi, un razboi jucat doar in doi.
Suntem doar noi si stiu ca va fi bine, suntem doar noi si stiu, te am pe tine.
Vreau sa traiesc, sa zambesc si sa gust viata asta langa tine, ai reusit
sa ma lasi fara trecut intr-un prezent viitor de armonie.
Neg totu`pentru ca nu este adevarat, am visat cu ochii deschisi si uite ce s`a intamplat.
Ascunde`ti vorbele e timpu tau sa asulti, ai vorbit prea mult in anii astia multi.