| XXXMony a întrebat:

Heeey...am o intrebare:
am avut un prieten care se comporta frumos cu mine, da era timid.Si eu am fost si intr-o seara cand eram la el cu niste prieteni am ramas singuri si m-a intrebat daca sunt timida i-am zis "da" face"iti place de mine" si i-am zis da, dupa m-a luat in brate, m-a pupat face nu mai fi timida. din seara aia am stat impreuna da peste cam 3 zile m-a sunat da era un prieten nu era el...(nu are atata tupeulaughing)) face k nu-s genul lui k si-a batut joc de mine, si eu urmatoarea zi am facut uratlaughing. Azi i-am trimis niste mesaje de pe telefonul unei colege ca sa ne impacam, si a refuzat.Infine,nu e prea frumos si toti mi-au zis ca pot mai bine de atat da eu tin la el.

Ce sa fac? Sa ma impac cu el sau sa-mi bat joc de el?sad Si cum s-o fac? Plz help dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

Bate-ti joc de el! Mai sunt o groaza mai de baieti, mai ales daca nu este frumos big grin! Pai cum sa iti bati joc de el?laughing
Incep sa razi de defectele lui, iti faci alt prieten ii spui ca are toate calitatile pe care nu le avea el, si sa faci misto de el in general laughing! Sa ii spui ca nu ai tinut deloc la el ca a fost o gluma tot ce ai facut doar pentru ca nu aveai cu cine sta big grin.

3 răspunsuri:
| XXXMony explică:

Mersi:* all

| bella7587 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el fata infata, singuri.Asa iti vei da seama daca chiar te place sau nu si daca la randul tau trebuie sa il placi sau sa-ti bati joc de el.

| kamykaze88 a răspuns:

Sincer mai sunt baieti da-l in fasole daca-i bou