| anonim_4396 a întrebat:

Heeey...Cum a fost azi la scoala?

3 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Bene la mine prima zi de scoala=prima zi de liceu...a fost superlove struck am ras am cunoscut colegiilove struck...a ta cum a fost?happy

| AyLLin a răspuns:

A fost frumos m-am intalnit cu toti colegii mei dragi

| IIIx333III a răspuns:

Pai. A fost o imbulzeala totala in curtea scolii laughing. Am aflat cine imi este diriginta, pentru ca fosta diriginta a plecat din scoala(nu pot sa ma mandresc cu o diriginta buna, este cea cu care anul trecut m-am certat si pe care nu o suport.), ne-a citit chestiile alea pe care ni le citeste de o mie de ani incoace tongue. In rest, nimic neobosnuit, mie una mi-a placut prima zi, dar de maine incep temele... :-s.

Aaa, si, am uitat sa spun, am ras o gramadaaaaa! :X