| maria_8591 a întrebat:

Heeey utilizatori TPU,ma puteti ajuta cu niste Like-uri? Uitati Link-ul aici, va roogg!:o3 :o3 Este pagina mea si este foarte interesanta,credeti-ma, daca nu ma credeti uitati-va si ve-ti vedeaa.

https://www.facebook.com/CrissTeIubimByClauu

Copiaza acest Link si te rooog da-i Like.

3 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

LoveRA bine zis nici mie sunt antipatici urasc lala band si pariu cu viata sau cum se numeste telenovela aia de 2 bani straight face. Sunteti obsedati de lalaband parca sunt viata voastra laughing

| LaNaibaa a răspuns:

Nu`mi plac cei de la La La Band...straight face

| BicutsBia2011 a răspuns:

Ador lala band.Sigur ca iti dau :* Desi nu imi plac cersetorii de likes laughing