| KorpiklaaniV a întrebat:

Heei. :3 ce părere aveți de acei pantofi..gen Converse cu toc.?

http://www.leonardo.com.ro/produs/10660/ghete-femei-

doar că fără chestia aia cu cataramă. :)) deci. păreri?^^

dau fundă. :d

Răspuns Câştigător
| Raawr a răspuns:

Da sunt frumoși și puțin ciudați.
Dar dacă vei merge pe stradă și lumea v-a răde. Am pățit-o!

3 răspunsuri:
| DeutzZa96 a răspuns:

Mie imi plac am chiar 2 pereci sunt la moda si arata bestial eu stiu,?! Parerea fiecaruia e diferita, dar mie imi plac si nu sunt prea scumpi:* XOXO

| sweettkarina97 a răspuns:

Sunt frumosi dar sunt putin cam ciudati.inainte sa ii iei mai gandeste-te sa nu te superi

| Łore a răspuns:

Sincer mie nu-mi plac> straight face fara suparare dar am vazut tenesi cu toc ( sau cum sor fii numit) mult mai faini! Asta este parerea mea.