| LissaLy a întrebat:

Heei! Am nevoie urgentă de ajutor! Peste 2 săptămâni e ziua de naștere a prietenei mele și m-am gandit să îi fac un filmuleț cu pozele cu noi două, iar pe fundal să pun o melodie la alegere, pe urmă să i-l arăt eu de pe telefonul meu, cam cum i-a facut Tequilla lui Claudiu de ziua lui, ca să dau un exemplu. Știți un program bun pentru așa ceva?

1 răspuns:
| Methamfetamin a răspuns:

Sony Vegas Pro: http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro
Daca acesta iti va parea prea complicat, atunci iti recomand "Camtasia Studio". E usor si comod in utilizare (deasemeni are functii de convert, adica poti sa faci convert la video-ul pe care l-ai facut in formatul telefonului tau). Sper ca te-am ajutat, succes!;)