| IuliiiaM a întrebat:

Heei. Am nevoiee urgeent de ajutorul vostru. Saptamana viitoare am un majorat la un baiat, si am nevoie de idei pentru cadou. Nu prea scumpe.Multumesc!

4 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

I'ai ceva folositor. Depinde şi ce îi place. De exemplu poţi să îi iei un mp3 dacă îi place să asculte muzică mai mereu, sau chestii de genul.

| Aimèeeee a răspuns:

Ceas, bratara din argint, lant de inox sau argint, un tricou sau un plic cu bani. happy

| Shar0nSpitz a răspuns:

Eu consider ca ar fi mai potrivit sa ii dai bani! Stii de bani poate sa isi ia ce doreste el si e mult mai bine asa, decat sa nu ii placa cadoul! Sper ca am ajutat!

| MariinaaDbr a răspuns:

Un ceas. si un mic simbol sa-si aduca aminte de copilarie :*