| Elena2015 a întrebat:

Heei! Mai sunt 2 saptamani pana la inceperea liceului, scolii in general! Anul asta sunt boboaca si habar nu am cu ce sa ma imbrac laughing Poate unii din voi ati trebut prin aceasta etapa si imi puteti da niste sugestii!
Dau funda + vot!

4 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Ar fi normal sa te imbraci cu haine...
Daca ai mai ''imbatranit'' cu un an nu inseamna ca te-ai schimbat. Ramai aceeasi persoana, hainele ti le alegi tu in functie daca stau bine pe tine.
Nu o sa-ti iei haine care stau ca pe gard doar pentru ca sunt la moda.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Conversi,blugi, bluza, jacheta, esarfa. Si dace e cald, conversi cu o fusta si un tricou.

| MeddyMaddy a răspuns:

In primul rand trebuie sa te simti bine in hainele pe care le vei purta. Incearca sa iei si ceva colorat.

| Alexandrrrrrrra a răspuns:

Eterna problema a fetelor: "Cu ce ma imbrac?".
Raspuns: Cu ce iti place si cu ce iti vine bine.