| TeIubesccc a întrebat:

Heei;; ). Peste cateva zile este ziua prietenului mei si chiar nu stiu ce sa ii iau. Am ceva idei, dar nu sunt sigura. si as vrea sa aflu si ideile voastre. Tin sa mentionez ca implineste 20 de ani. Multsumesc anticipat >; d

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

Saluut happy... Cele mai frumoase cadouri sunt cele care vin din inima asa ca i-ai putea cumpara un lantisor cu un medalion cu initala ta sau a lui [ merge ff bine si la baiatbatting eyelashes sa stii ] sau o rama foto in care sa pui o poza cu voi 2 si pe spatele ei sa ii scrii cat de mult ti la el. trebuie sa fie ceva simbolic si acum nu prea am idei blushing sper ca te.am ajutat totusi big grin

5 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Daca nu ai ideei si esti in criza de timp te sfatuiesc sa-i iei un set de parfumuri ceva, sau mergi in sex shop si ii iei un costum de politailaughing smug, ceva telefon, o minge de fotbal(daca ii place fotbalul), un traning. sunt 1000 de cadouri.Succes.

| Alexandra7201 a răspuns:

Pai poti sa ii iei multe lucruri...depinde si de pasiunile lui. Poti sa ii iei ceva semnificativ, o poza cu voi intr-o rama mai deosebita poate fi o idee. Ii poti lua un parfum sau ceva de imbracat doar daca il cunosti si sti ce ii place.Nu are rost sa dai banii pe diferite kitch-uri pe care nu le va folosi niciodata...

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! Uite aici niste idei de cadouri :http://www.cadouri.ro/cadouri-pentru-barbati/

| roobbby a răspuns:

Eu i-am luat prietenei mele un lantisor cu capac si scria pe el B si inauntru scria TE IUBESC

| anddanny a răspuns:

Daca ai bani de dat incearca cu un telefon, daca nu i-ai ceva ce poate folosi in hobby-ul lui...parerea mea