| anonim_4396 a întrebat:

Heei, salut! Am niste probleme cu iubitul meu. Deci..sunt cu el de un an si 9 luni. Pe parcursul relatiei.l-am mintit uneori din cauza parintilor mei care nu ma lasau sa vorbesc cu el. Nu erau ei de acord. Nu l-am ascultat mereu pe el cand imi spunea sa nu le mai zambesc alor mei. Sa nu le arat ca mi-e bine fara el. Nu am facut ce a zis el si l-a deranjat..normal. Acum..mereu cand isi aduce aminte de ce i-am facut ori se enerveaza ori vorbeste mai sec. Si acum mi-a zis sa il las de tot ca nu mai vrea sa isi aminteasca. Vrea sa uite. Si vreau sa facsi eu chestii mici dar care conteaza. Ce pot sa fac? Scrieti-mi cat mai multe idei va rog. Multumesc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e bine sa te certi cu parinti tai vad ca sunt conflicte la tine in familie parerea mea e ca trebuie sa ajungeti undeva la pace ma refer, ce vrea el sa spuna e sa respecti ce ti-a spus

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu ai ce face ca sa uite, intotdeauna la o cearta sau cand nu o sa ii convina ceva, o sa iti reproseze lucrul asta, face parte din orgoliul masculin.