| Lămâia a întrebat:

Heei TPU! Unde pot gasi un corset bun, care sa subtieze talia?

1 răspuns:
| BeatriceRamo a răspuns:

Pai eu mi-am luat de la Avon ceva pentru subtierea taliei, dar nu cred ca mai este acum, este lenjerie intima dar bata aia ajunge chiar sub sanii si are o banda interioara de silicon anti-alunecare, am dat in jur de 50 de lei pe ei si nu se vede te asigurwinking.
Daca nu o sa mai apara la Avon cauta la magazinele de lenjerie intima sigur gasesti.